16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Przekątna | 3.50" |
| Rozmiar | 3.5 inches, 36.5 cm2 (~50.3% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 320 x 480 pixels, 3:2 ratio (~165 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | 1.0 GHz Cortex-A5 |
| RAM | 4GB 512MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 3.2 MP |
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP |
Bateria
| Pojemność | 1750 mAh |
| Bateria | Li-Ion 1750 mAh, removable |
System
| System operacyjny | Android 4.1 (Jelly Bean) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 117 x 62 x 12.4 mm (4.61 x 2.44 x 0.49 in) |