16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT capacitive touchscreen |
| Przekątna | 3.50" |
| Rozmiar | 3.5 inches, 36.5 cm (~50.3% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 320 x 480 pixels, 3:2 ratio (~165 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | 1.0 GHz Cortex-A5 |
| RAM | 4 GB, 512 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4 GB, 512 MB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP |
System
| System operacyjny | Android 4.1 (Jelly Bean) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 117 x 62 x 12.4 mm (4.61 x 2.44 x 0.49 in) |
| Waga | 100 g (3.53 oz) |