16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT capacitive touchscreen, 256K colors |
| Przekątna | 3.50" |
| Rozmiar | 3.5 inches, 36.5 cm (~52.1% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 320 x 480 pixels, 3:2 ratio (~165 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | 600 MHz |
| RAM | 512 MB |
| Pamięć wewnętrzna | 512 MB |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP |
System
| System operacyjny | Android 2.3.5 (Gingerbread) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 116.3 x 60.2 x 12.2 mm (4.58 x 2.37 x 0.48 in) |
| Waga | 125 g (4.41 oz) |