16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 3.50" |
| Rozmiar | 320 x 480 pixels (~165 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 3.5 inches (~47.1% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8255 Snapdragon S2 |
| Procesor | 1.0 GHz Scorpion |
| GPU | Adreno 205 |
| RAM | 512 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 2.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP| autofocus| LED flash |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 1500 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1500 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 2.3 (Gingerbread) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| DLNA| UMA| hotspot |
| Bluetooth | 3.0| A2DP| EDR |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 121 x 64 x 13 mm (4.76 x 2.52 x 0.51 in) |