16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 4.00" |
| Rozmiar | 480 x 800 pixels (~233 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 4.0 inches (~57.1% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8255T Snapdragon S2 |
| Procesor | 1.4 GHz Scorpion |
| GPU | Adreno 205 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 4.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP| autofocus| LED flash |
| Szczegóły przedniego | VGA |
Bateria
| Pojemność | 1500 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1500 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 2.3 (Gingerbread) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| DLNA| hotspot |
| Bluetooth | Yes |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 124.8 x 63.9 x 14.3 mm (4.91 x 2.52 x 0.56 in) |