16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT capacitive touchscreen 65K colors |
| Przekątna | 3.20" |
| Rozmiar | 320 x 480 pixels (~180 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 3.2 inches (~48.2% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM7201A |
| Procesor | 528 MHz ARM 11 |
| GPU | Adreno 130 |
| RAM | 256 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 512 MB |
Aparat
| Aparat główny | 3.2 MP |
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP| autofocus |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Bateria | Removable Li-Ion battery |
System
| System operacyjny | Android 1.5 (Cupcake) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g |
| Bluetooth | 2.0| A2DP (headset support only) |
| GPS | Yes |
| USB | miniUSB |
Wymiary i waga
| Wymiary | 113 x 56 x 14.7 mm (4.45 x 2.20 x 0.58 in) |