16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 4.00" |
| Rozmiar | 4.0 inches, 45.5 cm (~64.4% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 480 x 800 pixels, 5:3 ratio (~233 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8255T Snapdragon S2 |
| Procesor | 1.4 GHz Scorpion |
| GPU | Adreno 205 |
| RAM | 4 GB, 1 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4 GB, 1 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 5 MP, AF |
| Szczegóły przedniego | VGA |
System
| System operacyjny | Android 2.3 (Gingerbread) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 114 x 62 x 10 mm (4.49 x 2.44 x 0.39 in) |
| Waga | 140 g (4.94 oz) |