16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT capacitive touchscreen, 256K colors |
| Przekątna | 3.70" |
| Rozmiar | 3.7 inches, 39.0 cm (~55.3% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 480 x 800 pixels, 5:3 ratio (~252 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | 800 MHz |
| RAM | 4 GB, 512 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4 GB, 512 MB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 5 MP, AF |
System
| System operacyjny | Android 2.3.5 (Gingerbread) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 118.5 x 59.5 x 10.5 mm (4.67 x 2.34 x 0.41 in) |
| Waga | 142 g (5.01 oz) |