16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 4.00" |
| Rozmiar | 480 x 800 pixels (~233 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 4.0 inches (~57.6% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Nvidia Tegra 2 AP20H |
| Procesor | Dual-core 1.0 GHz Cortex-A9 |
| GPU | ULP GeForce |
| RAM | 512 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 8.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP| autofocus| LED flash |
| Aparat przedni | 1.3 MP |
| Szczegóły przedniego | 1.3 MP |
Bateria
| Pojemność | 1500 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1500 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 2.2 (Froyo)| upgradable to 2.3 (Gingerbread) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| DLNA| hotspot |
| Bluetooth | 2.1| A2DP |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 124.5 x 63.5 x 10.2 mm (4.90 x 2.5 x 0.40 in) |