16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT capacitive touchscreen, 256K colors |
| Przekątna | 3.50" |
| Rozmiar | 3.5 inches, 36.5 cm (~50.3% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 320 x 480 pixels, 3:2 ratio (~165 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | BCM21553 |
| Procesor | 832 MHz |
| RAM | 512 MB, 512 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 512 MB, 512 MB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
System
| System operacyjny | Android 2.3.5 (Gingerbread) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 117 x 62 x 11.4 mm (4.61 x 2.44 x 0.45 in) |
| Waga | 100 g (3.53 oz) |