16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Rozmiar | 6.56''720x1612p |
| Rozdzielczość | 108 MP, f2.0, Primary Camera, 2 MP Camera, 2 MP Camera |
Wydajność
| Chipset | Unisoc T616 |
| Procesor | 2.0 GHz Octa-Core |
| GPU | G57@750MHz |
| RAM | 6.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Bateria | Li-Po 5000mAh |
System
| System operacyjny | Android v13 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 5 (802.11 b/g/n) |
| Bluetooth | v5.0 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |