16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 807 280
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 3990 cm³ |
| Moc | 33.5 KM |
| Moment obrotowy | 39.5 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Wtrysk efi |
| Zbiornik paliwa | 13.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1555.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. ABS |
| Hamulce tył | Single disc. ABS |
| Zawieszenie przód | Telescopic Fork, 41mm |
| Zawieszenie tył | Unit Swing with 5-way preload |
Opony
| Opony przód | 120/70-15 |
| Opony tył | 160/60-14 |