16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 806 755
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 14620 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 79.0 KM |
| Moment obrotowy | 131.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk suzuki fuel injection with sdtv |
| Zbiornik paliwa | 18.2 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Wał napędowy |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1690.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Two-piston calipers. |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Inverted telescopic, coil spring, oil damped, 43 mm |
| Zawieszenie tył | Link style, solo shock, coil spring, oil damped |
Opony
| Opony przód | 120/70-ZR18 |
| Opony tył | 200/50-ZR17 |