16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 433 516
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2011 – 2020 |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 3199 cm³ |
| Liczba cylindrów | 6 |
| Moc | 225.0 KM |
| Moment obrotowy | 296.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 83.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 7 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 205.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 8.5 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 5135 mm |
| Szerokość | 1895 mm |
| Wysokość | 1505 mm |
| Rozstaw osi | 2970.0 mm |
| Masa własna | 1906.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Multi wishbone |
| Zawieszenie tył | Multi wishbone |