16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT capacitive touchscreen 256K colors |
| Przekątna | 4.00" |
| Rozmiar | 480 x 800 pixels (~233 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 4.0 inches (~55.9% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6572 |
| Procesor | Dual-core 1.0 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 512 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 3.2 MP |
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP| LED flash |
| Aparat przedni | 1.3 MP |
| Szczegóły przedniego | 1.3 MP |
Bateria
| Pojemność | 1400 mAh |
| Bateria | Li-Ion 1400 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 4.4.2 (KitKat) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| hotspot |
| Bluetooth | 2.0| A2DP |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 127.6 x 63.8 x 11.5 mm (5.02 x 2.51 x 0.45 in) |