16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen 256K colors |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 480 x 854 pixels (~196 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 5.0 inches (~61.2% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6571 |
| Procesor | Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 512 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP| autofocus| LED flash |
| Aparat przedni | 2.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 2000 mAh |
| Bateria | Li-Ion 2000 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 4.4.2 (KitKat) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| hotspot |
| Bluetooth | 4.0| A2DP |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 150.4 x 74.8 x 9.8 mm (5.92 x 2.94 x 0.39 in) |