16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT capacitive touchscreen 256K colors |
| Przekątna | 3.50" |
| Rozmiar | 320 x 480 pixels (~165 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 3.5 inches (~49.4% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6571 |
| Procesor | Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 256 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 512 MB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP| LED flash |
| Aparat przedni | 1.3 MP |
| Szczegóły przedniego | 1.3 MP |
Bateria
| Pojemność | 1400 mAh |
| Bateria | Li-Ion 1400 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 4.4.2 (KitKat) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| hotspot |
| Bluetooth | 3.0| A2DP| EDR |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 117.5 x 62.9 x 12 mm (4.63 x 2.48 x 0.47 in) |