16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT capacitive touchscreen |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 480 x 854 pixels (~196 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 5.0 inches (~65.2% screen-to-body ratio) |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP| LED flash |
| Aparat przedni | 1.3 MP |
| Szczegóły przedniego | 1.3 MP |
Bateria
| Pojemność | 1800 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1800 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 4.2 (Jelly Bean) |
Łączność
| WiFi | Yes |
| Bluetooth | 4.0| A2DP |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB |
Wymiary i waga
| Wymiary | 145 x 72.9 x 9.6 mm (5.71 x 2.87 x 0.38 in) |