16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen |
| Przekątna | 4.50" |
| Rozmiar | 480 x 854 pixels (~218 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 4.5 inches (~59.7% screen-to-body ratio) |
Aparat
| Aparat główny | 3.2 MP |
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP |
| Aparat przedni | 1.3 MP |
| Szczegóły przedniego | 1.3 MP |
Bateria
| Pojemność | 1450 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1450 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 4.2 (Jelly Bean) |
Łączność
| WiFi | Yes |
| Bluetooth | 4.0| A2DP |
| GPS | A-GPS only |
| USB | microUSB |
Wymiary i waga
| Wymiary | 134.5 x 69.5 x 8.7 mm (5.30 x 2.74 x 0.34 in) |