16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Capacitive touchscreen |
| Rozmiar | 480 x 854 pixels |
| Rozdzielczość | | - |
Aparat
| Aparat główny | 3.2 MP |
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP |
| Aparat przedni | 1.3 MP |
| Szczegóły przedniego | 1.3 MP |
Bateria
| Pojemność | 1450 mAh |
| Bateria | Li-Ion 1450 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 4.4 (KitKat) |
Łączność
| WiFi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| GPS | A-GPS only |
| USB | microUSB |
Wymiary i waga
| Wymiary | 134.5 x 69.5 x 8.7 mm (5.30 x 2.74 x 0.34 in) |