16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT capacitive touchscreen |
| Przekątna | 4.00" |
| Rozmiar | 480 x 800 pixels (~233 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 4.0 inches (~65.5% screen-to-body ratio) |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
| Aparat przedni | 1.3 MP |
| Szczegóły przedniego | 1.3 MP |
Bateria
| Pojemność | 1400 mAh |
| Bateria | Li-Ion 1400 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 4.2 (Jelly Bean) |
Łączność
| WiFi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB |
Wymiary i waga
| Wymiary | 119.9 x 58 x 10.8 mm (4.72 x 2.28 x 0.43 in) |