16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT capacitive touchscreen 256K colors |
| Przekątna | 3.50" |
| Rozmiar | 320 x 480 pixels (~165 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 3.5 inches (~50.9% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Spreadtrum 6821 |
| Procesor | 1.0 GHz |
| RAM | 128 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 256 MB |
Aparat
| Aparat główny | 1.3 MP |
| Szczegóły aparatu | 1.3 MP| LED flash |
| Szczegóły przedniego | VGA |
Bateria
| Pojemność | 1400 mAh |
| Bateria | Li-Ion 1400 mAh battery |
System
| System operacyjny | Firefox OS |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | 2.1| A2DP |
| GPS | No |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 115.6 x 62 x 11.2 mm (4.55 x 2.44 x 0.44 in) |