16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 109
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2019 – 2019 |
Silnik
| Moment obrotowy | 90.0 Nm |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
| Liczba biegów | 1 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1498.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Semi-floating petal discs, radial-mount opposed 4-piston calipers 2-pad |
| Hamulce tył | Single disc. Petal disc, opposed 2-piston caliper |
| Zawieszenie przód | 43 mm inverted cartridge fork. Fully adjustable. |
| Zawieszenie tył | Elka suspension fully adjustable. Aluminum swingarm. |
Opony
| Opony przód | 120/70-ZR17 |
| Opony tył | 180/55-ZR17 |