16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | OLED |
| Przekątna | 6.50" |
| Rozmiar | 6.5"1080x2340p |
| Rozdzielczość | 48 MP f/1.9, Wide Angle (84° field-of-view), Primary Camera, 12 MP f/2.2, Ultra-Wide Angle Camera, 12 MP f/2.3, Telephoto Camera |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| Procesor | Octa core (3.3 GHz, Single core, Cortex X4 + 3.2 GHz, Tri core, Cortex A720 + 3 GHz, Dual core, Cortex A720 + 2.3 GHz, Dual core, Cortex A520) |
| GPU | Adreno 750 |
| RAM | 12.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 12.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Bateria | Li-Po 5000mAh |
System
| System operacyjny | Android v14 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/be/ax) 5GHz 6GHz |
| Bluetooth | v5.4 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | 3.2, Mass storage device, USB charging |