16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | LED-backlit LCD capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 3.30" |
| Rozmiar | 480 x 854 pixels (~297 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 3.3 inches (~51.0% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8255 Snapdragon S2 |
| Procesor | 1.0 GHz Scorpion |
| GPU | Adreno 205 |
| RAM | 512 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 1.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP| autofocus| LED flash| |
| Szczegóły przedniego | VGA |
Bateria
| Pojemność | 1500 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1500 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 2.3 (Gingerbread)| upgradable to 4.0.4 (Ice Cream Sandwich) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| DLNA| hotspot |
| Bluetooth | 2.1| A2DP| EDR |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 111 x 53 x 9.4 mm (4.37 x 2.09 x 0.37 in) |