16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | LED-backlit LCD, capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 3.70" |
| Rozmiar | 3.7 inches, 37.7 cm (~57.1% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 480 x 854 pixels, 16:9 ratio (~265 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8255 Snapdragon S2 |
| Procesor | 1.0 GHz Scorpion |
| GPU | Adreno 205 |
| RAM | 1 GB (320 MB user available), 512 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 1 GB (320 MB user available), 512 MB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 5 MP, AF |
| Szczegóły przedniego | VGA |
System
| System operacyjny | Android 2.3.4 (Gingerbread), upgradable to 4.0 (Ice Cream Sandwich) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 116 x 57 x 13 mm (4.57 x 2.24 x 0.51 in) |
| Waga | 126 g (4.44 oz) |