16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | LED-backlit LCD capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 3.00" |
| Rozmiar | 320 x 480 pixels (~192 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 3.0 inches (~58.6% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8255 Snapdragon S2 |
| Procesor | 1.0 GHz Scorpion |
| GPU | Adreno 205 |
| RAM | 512 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 320 MB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP| autofocus| LED flash| |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 1200 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1200 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 2.3 (Gingerbread)| upgradable to 4.0 (Ice Cream Sandwich) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| DLNA| hotspot |
| Bluetooth | 2.1| A2DP |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 88 x 52 x 16 mm (3.46 x 2.05 x 0.63 in) |