16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | LED-backlit LCD capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 4.20" |
| Rozmiar | 480 x 854 pixels (~233 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 4.2 inches (~61.7% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8255T Snapdragon S2 |
| Procesor | 1.4 GHz Scorpion |
| GPU | Adreno 205 |
| RAM | 512 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 1.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP| autofocus| LED flash| |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 1500 mAh |
| Bateria | Removable Li-Po 1500 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 2.3.4 (Gingerbread)| 4.0.4 (Ice Cream Sandwich)| not upgradable to 4.1 (Jelly Bean) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| DLNA| hotspot |
| Bluetooth | 2.1| A2DP| EDR |
| GPS | Yes with A-GPS; GLONASS |
| USB | microUSB 2.0| USB Host |
Wymiary i waga
| Wymiary | 125 x 63 x 8.7 mm (4.92 x 2.48 x 0.34 in) |