16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 3.20" |
| Rozmiar | 320 x 480 pixels (~180 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 3.2 inches (~50.9% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Procesor | 806 MHz| Marvell PXA 920 |
| Pamięć wewnętrzna | 150 MB |
Aparat
| Aparat główny | 3.2 MP |
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP |
| Szczegóły przedniego | Yes |
Bateria
| Pojemność | 1200 mAh |
| Bateria | Removable Li-Po 1200 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android-based| OMS 2.5 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | 2.1| A2DP |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 106 x 56.5 x 14.3 mm (4.17 x 2.22 x 0.56 in) |