16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT capacitive touchscreen 256K colors |
| Przekątna | 3.00" |
| Rozmiar | 240 x 400 pixels (~155 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 3.0 inches (~53.0% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Procesor | PNX-4910 |
| RAM | 64 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 100 MB |
Aparat
| Aparat główny | 3.2 MP |
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 1000 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1000 mAh battery |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g |
| Bluetooth | 2.1| A2DP |
| GPS | No |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 93 x 52 x 18 mm (3.66 x 2.05 x 0.71 in) |