16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 4.00" |
| Rozmiar | 480 x 800 pixels (~233 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 4.0 inches (~46.1% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8926 Snapdragon 400 |
| Procesor | Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Adreno 305 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP| autofocus| LED flash |
| Aparat przedni | 1.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 1 MP |
Bateria
| Pojemność | 4800 mAh |
| Bateria | Non-removable Li-Ion 4800 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 4.4.2 (KitKat) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n| dual-band| hotspot |
| Bluetooth | 4.0| A2DP| LE |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes with A-GPS GLONASS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 137 x 72.1 x 20.8 mm (5.39 x 2.84 x 0.82 in) |