16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Capacitive touchscreen 256K colors |
| Przekątna | 2.63" |
| Rozmiar | 320 x 432 pixels (~204 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.63 inches (~24.2% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8926 Snapdragon 400 |
| Procesor | Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Adreno 305 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 4800 mAh |
| Bateria | Non-removable Li-Ion 4800 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 4.4.2 (KitKat) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n| dual-band| hotspot |
| Bluetooth | 4.0| A2DP| LE |
| GPS | Yes with A-GPS GLONASS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 137 x 64.5 x 20.5 mm (5.39 x 2.54 x 0.81 in) |