16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 824 057
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 1250 cm³ |
| Moc | 12.7 KM |
| Moment obrotowy | 10.7 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk delphi |
| Zbiornik paliwa | 12.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1350.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Combined braking system |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Upside-down Telescopic Fork, Dia.48mm |
| Zawieszenie tył | Swingarm, Link-Actuated Mono-Shock Absorber |
Opony
| Opony przód | 100/80-17 |
| Opony tył | 140/70-17 |