16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT 256K colors |
| Przekątna | 2.20" |
| Rozmiar | 240 x 320 pixels (~182 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.2 inches| 33 x 45 mm (~25.4% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | 128 MB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
| Szczegóły przedniego | CIF videocall camera |
Bateria
| Pojemność | 1000 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1000 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | 1.1 |
| GPS | Yes |
| USB | Yes |
Wymiary i waga
| Wymiary | 111.5 x 53 x 20 mm| 108 cc (4.39 x 2.09 x 0.79 in) |