16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT 256K colors |
| Przekątna | 2.00" |
| Rozmiar | 176 x 220 pixels (~141 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.0 inches| 30 x 40 mm (~31.1% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | 32 MB |
Aparat
| Aparat główny | 1.3 MP |
| Szczegóły aparatu | 1.3 MP| LED flash |
| Szczegóły przedniego | CIF videocall camera |
Bateria
| Pojemność | 840 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 840 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | Yes |
| GPS | No |
| USB | Yes |
Wymiary i waga
| Wymiary | 90 x 45 x 24 mm| 97 cc (3.54 x 1.77 x 0.94 in) |