16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT 256K colors |
| Przekątna | 1.90" |
| Rozmiar | 132 x 176 pixels (~116 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 1.9 inches| 28 x 38 mm (~23.1% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | 20 MB |
Aparat
| Aparat główny | 1.3 MP |
| Szczegóły aparatu | 1.3 MP| LED flash |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 820 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 820 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | 1.2 |
| GPS | No |
| USB | Yes |
Wymiary i waga
| Wymiary | 103 x 47 x 18.5 mm| 84 cc (4.06 x 1.85 x 0.73 in) |