16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT 65K colors |
| Rozmiar | 132 x 176 pixels |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | 10 MB |
Aparat
| Szczegóły aparatu | VGA |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 1000 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1000 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | No |
| GPS | No |
| USB | Yes |
Wymiary i waga
| Wymiary | 105 x 46 x 18 mm (4.13 x 1.81 x 0.71 in) |