16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT 65K colors |
| Rozmiar | 130 x 130 pixels |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | 1.5 MB |
Bateria
| Pojemność | 600 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 600 mAh battery (EBA-160) |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | No |
| GPS | No |
| USB | Yes |
Wymiary i waga
| Wymiary | 83 x 45 x 18 mm| 68 cc (3.27 x 1.77 x 0.71 in) |