16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CSTN 65K colors |
| Rozmiar | 130 x 130 pixels |
Bateria
| Pojemność | 620 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 620 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | No |
| GPS | No |
Wymiary i waga
| Wymiary | 79 x 41 x 19.6 mm (3.11 x 1.61 x 0.77 in) |