16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CSTN 4096 colors |
| Rozmiar | 101 x 80 pixels |
Bateria
| Pojemność | 650 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 650 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | No |
| GPS | No |
Wymiary i waga
| Wymiary | 101 x 44 x 20 mm (3.98 x 1.73 x 0.79 in) |