16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.90" |
| Rozmiar | 5.9 inches, 89.8 cm2 (~75.3% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 2160 pixels, 18:9 ratio (~409 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8998 Snapdragon 835 (10 nm) |
| Procesor | Octa-core (4x2.35 GHz Kryo & 4x1.9 GHz Kryo) |
| GPU | Adreno 540 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP, f/2.0, PDAF, OIS 13 MP B/W |
Bateria
| Pojemność | 3090 mAh |
| Bateria | Li-Ion 3090 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 9.0 (Pie) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS |
| USB | USB Type-C 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 157 x 76 x 9 mm (6.18 x 2.99 x 0.35 in) |