16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.99" |
| Rozmiar | 5.99 inches, 92.6 cm2 (~84.2% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 2160 pixels, 18:9 ratio (~403 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm SDM630 Snapdragon 630 (14 nm) |
| Procesor | Octa-core (4x2.6 GHz Cortex-A53 & 4x1.8 GHz Cortex A53) |
| GPU | Adreno 508 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 12.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 12 MP, f/1.8, 1/2.55", 1.4\\xc2\\xb5m, PDAF 13 MP, 1/3.4", 1.0\\xc2\\xb5m |
Bateria
| Pojemność | 2900 mAh |
| Bateria | Li-Ion 2900 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 8.0 (Oreo), Sharp UI |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, LE |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO |
| USB | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 148.2 x 74.2 x 8 mm (5.83 x 2.92 x 0.31 in) |