16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | STN 65K colors |
| Rozmiar | 128 x 128 pixels |
Aparat
| Szczegóły aparatu | VGA |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 900 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 900 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | No |
| GPS | No |
Wymiary i waga
| Wymiary | 82 x 44 x 22 mm (3.23 x 1.73 x 0.87 in) |