16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 65K colors |
| Przekątna | 2.20" |
| Rozmiar | 2.2 inches, 35 x 44 mm, 15.2 cm2 |
| Rozdzielczość | 176 x 220 pixels (~128 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | TI OMAP 5910 |
| Procesor | 120 MHz ARM925T |
| RAM | 32MB |
| Pamięć wewnętrzna | 32MB |
Aparat
| Aparat główny | 1.3 MP |
| Szczegóły aparatu | 1.3 MP |
Bateria
| Bateria | Removable Li-Ion battery |
System
| System operacyjny | Symbian, Series 60 UI |
Łączność
| Bluetooth | Yes |
| USB | Proprietary |
Wymiary i waga
| Wymiary | 85 cc |