16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CSTN, 65K colors |
| Rozdzielczość | 128 x 160 pixels |
Wydajność
| RAM | 3.3MB |
| Pamięć wewnętrzna | 3.3MB |
Aparat
| Szczegóły aparatu | VGA |
Bateria
| Pojemność | 800 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 800 mAh battery |
Wymiary i waga
| Wymiary | 108 x 45 x 19.5 mm, 76 cc (4.25 x 1.77 x 0.77 in) |