16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2014 – 2014 |
Silnik
| Pojemność | 1237 cm³ |
Paliwo
| Zbiornik paliwa | 2.6 l |
Układ napędowy
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1322.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Zawieszenie przód | Tech 39 mm |
| Zawieszenie tył | Progressive link system with single adjustable shock absorber, 175 mm ( |
Opony
| Opony przód | 120/70-18 |
| Opony tył | 150/60-18 |