16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2017 – 2017 |
Silnik
| Pojemność | 2940 cm³ |
Paliwo
| Układ paliwowy | Gaźnik keihin ø 28 mm |
| Zbiornik paliwa | 2.6 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1322.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe (pojedynczy) |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Marzocchi 40 mm |
| Zawieszenie tył | Progressive link system with single adjustable shock absorber, 175 mm ( |
Opony
| Opony przód | 1.60-21 |
| Opony tył | 2.15-18 |