16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2017 – 2017 |
Silnik
| Pojemność | 1237 cm³ |
Paliwo
| Układ paliwowy | Gaźnik dell´orto phbl 26bl |
| Zbiornik paliwa | 3.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1340.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Wave disks. AJP 4-piston caliper |
| Hamulce tył | Single disc. Wave disks |
| Zawieszenie przód | Aluminium 40 mm hydraulic fork, adjustable compression and |
| Zawieszenie tył | Adjustable hydraulic single damper, 165 mm wheel travel |
Opony
| Opony przód | 1.60-21 |
| Opony tył | 2.15-18 |