16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2017 – 2017 |
Silnik
| Pojemność | 1237 cm³ |
Paliwo
| Układ paliwowy | Gaźnik keihin ø 28 mm |
| Zbiornik paliwa | 7.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1420.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe (pojedynczy) |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Hydraulic telescopic fork, Paoli 40 mm |
| Zawieszenie tył | Adjustable shock absorber |
Opony
| Opony przód | 1.60-21 |
| Opony tył | 2.15-18 |