16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 1237 cm³ |
Paliwo
| Układ paliwowy | Gaźnik keihin pkw 28 mm |
| Zbiornik paliwa | 2.4 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1325.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Galfer disc |
| Hamulce tył | Single disc. Galfer disc |
| Zawieszenie przód | TECH aluminum fork Ø 39 mm |
| Zawieszenie tył | REIGER shock absorber with integrated cylinder. |
Opony
| Opony przód | 1.60-21 |
| Opony tył | 2.15-18 |